понеділок, 12 вересня 2022 08:25

Українці виграли чотири медалі на Кубку Європи з дзюдо, Хаммо став чемпіоном

Яків Хаммо й Станіслав Гунченко виграли медалі на етапі Кубка Європи з дзюдо в Італії. Фото: ФДУ

Українські дзюдоїсти здобули чотири медалі на етапі Кубка Європи в Італії.

На рахунку наших спортсменів одна золота нагорода й три бронзові, повідомляє Федерація дзюдо України у Facebook.

У перший змагальний день Дільшот Халматов (вага до 60 кг) та Артем Хомула (до 73 кг) зійшли на третю сходинку п'єдесталу.

Хомула мав зустрітися в "бронзовій" сутичці зі співвітчизником Богданом Ядовим, проте тренерський штаб вирішив не випускати його на поєдинок.

Чемпіоном у категорії понад 100 кг став Яків Хаммо. Українець дійшов до фіналу, де його суперник з Італії відмовився виходити на татамі.

"Бронзу" в категорії до 90 кг завоював Станіслав Гунченко, який через травму не боровся на турнірах 10 місяців.

Етап Кубка Європи з дзюдо 10-11 вересня приймало італійське місто Риччоне.

Богдан Ядов є чемпіоном Європи 2022 року з дзюдо.

Зараз ви читаєте новину «Українці виграли чотири медалі на Кубку Європи з дзюдо, Хаммо став чемпіоном». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua